Reklam

DUYURU, TEBRİK, İŞ YERİ AÇILIŞ HABERLERİ ve KUTLAMA MESAJLARI

Aşağıda bahsi geçen maddeler stk adayı, muhtar adayı, belediye başkan adayı ve milletvekili adayı için geçerli değildir.

Web sitemizin gereksinimlerinin karşılayabilmesi adına "Duyuru, Tebrik, İş Yeri Açılış Haberleri ve Kutlama Mesajları" ücrete tabii edilmektedir.

BANNER REKLAMLARI
Reklamlar ana sayfada üst kısımda, sağ veya sol kısımda, ana sayfa alt kısmında, haber içeriğinde gibi alanlar mevcuttur. Reklamları aylık, yıllık olarak yayınlanmakta olup 6 aylık veya yıllık reklam anlaşması sağlanıldığında müşterimize indirim uygulanmaktadır.

Aylık olarak:
Ana sayfa üst kısımda aylık: 200
Sağ ve Sol kısımda aylık: 200
Haber detayında aylık: 200

Yıllık olarak:
Ana sayfa üst kısımda yıllık: 2400 yerine 1700
Sağ ve Sol kısımda yıllık: 2400 yerine 1700
Haber detayında yıllık: 2400 yerine 1700

Fiyatlarımızda KDV dahil değildir.

TANITIM YAZISI HAKKINDA
1-) Göndereceğiniz tanıtım yazısı minimum 500 kelime ve yazı içinde max 2 link çıkışı olmalıdır. 
2-) Göndereceğiniz tanıtım yazınızın içeriğinde kesinlikle warez veya adult içerik olmamalıdır. 
3-) 1 adet yayın ücreti: 75 tl'dir, çoklu yayında en az 5 adet olmak koşuluyla yayın başı ücreti 50 tl olup ödeme 5 yazı için peşin alınır. (5x50=250) 
4-) Ödemenizi yaptığınız taktirde 2 gün aralıklarla editörlerimiz tarafından yazılarınızı ekleme imkanı sağlanacaktır. Her eklenen tanıtım yazınızı url adresini aynı şekilde eklendiğine dair iletişim sağlanan e-mail adresinize e-mail gönderilecektir.

20 bin üzeri sosyal ağ sitelerimizde paylaşılan tanıtım yazılarınız otomatik aktarılacaktır. 

Fiyatlarımızda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Fiyatlarımızda KDV dahil değildir.

Google News ve Bing News kaydı bulunmaktadır.

www.bitlisolay.com haber sitesinde tanıtım yazılarınız yayınlanır.

KARTVİZİT REKLAMLARI
Reklamlar kartvizit şeklinde  olup reklam istenilirse kendi web sayfasına link verilir veya müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz özel sayfaya yönlenir. Ayrıca firma rehberinde de kartvizit reklamları alınmaktadır. Örnek firma rehberi reklamı veren iş yeri örneklerini aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşarak kontrol edebilirsiniz.

http://www.bitlisolay.com/sektorler/

Reklam istenilirse kendi web sayfasına link verilir veya müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz özel sayfaya yönlenir. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz özel sayfada iş yeri tanıtımı, telefon, adres, video (1 adet), resim (6 adet) atma yetkisine sahip olup reklamların devamlılığı için müşterilerimizin tekrardan geri dönüş sağlamaları gerekmektedir.

 

REKLAM 
0 507 717 00 55
E-MAİL
turguthuseyni@gmail.com
 

 

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat