Siyasi ve Kurum Amirlerinden Yeni Yıl Mesajları

Okunma: 773
Bitlis 31 Aralık 2019 11:04
Videoyu Aç Siyasi ve Kurum Amirlerinden Yeni Yıl Mesajları
A
a

Bitlis'teki Kurum Amirleri ve Siyasiler, yayınladıkları mesajla Bitlis ve ilçelerinin, yeni yılını tebrik ettiler.

VALİ OKTAY ÇAĞATAY’IN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI
Değerli Bitlisli hemşehrilerim,
Yepyeni umutlarla yeni bir yıla daha merhaba demenin heyecanı içindeyiz. Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz.
Yeni beklentilerle, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla girerken, millet olarak; birlik, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.
İnanıyorum ki daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşayacak, ilimizi ve Ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim. Bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum Saygıdeğer Bitlisli hemşehrilerimin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın, değerli basın mensuplarımızın, Şehit yakınları ve Gazilerimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm Bitlisli hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


BELEDİYE BAŞKANI NESRULLAH TANĞLAY’IN YENİ YIL MESAJI
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yeni yıl için bir mesaj yayımladı. Başkan Tanğlay mesajında, “Yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2020 yılına giriyoruz. Yeni yılın şehrimiz başta olmak üzere ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyor, yeni yılda şehrimiz için önemli ve yeni projeleri halkımızın hizmetine sunacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Tanğlay, mesajının devamında; “Ülkemizde ve şehrimizde önemli gelişmelerin yaşandığını 2019 yılını geride bırakıyoruz. Yeni ümitlerle ve hizmetlerle dolu 2020 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz” dedi.
“2020 HİZMETLERLE DOLU BİR YIL OLACAK”
“2020 yılında Bitlis’imiz için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Tanğlay, “Bitlis’imizi daha iyi bir noktaya taşımak için yerel idareciler olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri ve projelerimizi yerine getirmek için plan ve programımızı yaptık. Atılacak her adım ve sunulacak her hizmet halkımızın ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda olmuştur.
Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda da, aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. 2020 yılında da her geçen gün büyüyen ve gelişen Bitlis’imizde yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla kentimize en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz.
Yeni yılın başta şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, hoşgörü, huzur ve refah getirmesini diler, hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutlarım” dedi.


TATVAN KAYMAKAMI MEHMET ALİ ÖZKAN’IN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI
Yayımladığı mesajında yeni yılın hayırlara vesile olmasını dileyen Kaymakam Mehmet Ali Özkan, “Sevinçleriyle, hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni umutlar ve beklentilerle yeni bir yıla girmenin heyecanını ve sevincini de hep birlikte yaşıyoruz. Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu anlamda 2019 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz. Bu vesileyle; 2020 yılının ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.” Diye konuştu.


BAŞKAN GEYLANİ’DEN YENİ YIL MESAJI
 
Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.
2019 yılını geride bıraktıklarını ve yeni bir yıla girmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Geylani mesajında şu ifadelere yer verdi.
 
Kıymetli Hemşerilerim;
 
“Acısıyla tatlısıyla yeni bir yıla girerken sekiz aylık dönemimizde siz değerli hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Amacımız doğunun incisi güzel şehrimizi en kısa zamanda hak ettiği konuma getirebilmek. Bu doğrultuda söz verdiğimiz hedeflerimize hızlı bir şekilde emin adımlarla ilerliyoruz. 31 Mart seçimleri ile göreve geldikten sonra kısa süre içerisinde çözüm odaklı ve başarılı çalışmalara imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılı hepimizin çok daha yoğun olduğu bir hizmet yılı olacaktır. Bu kapsamda gerekli çalışmalarımızı ve planlamalarımızı tamamladık. 2020 yılı ilçemiz için değişim ve gelişim yılı olacaktır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle güzel şehrimizin güzel insanlarına daha iyi hizmet verebilmemize, birlik ve beraberliğimize vesile olması dileğiyle siz değerli hemşerilerimin yeni yılını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.”

HİZAN BELEDİYE BAŞKANI CEZAİL AKTAŞ YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

Cezail Aktaş Mesajında insanlar olarak; En önemli sorumluluğumuzun ‘Birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak’ olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte; el ele vererek beraber çalışarak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. 2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, bütün Hizanlı hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 
Kaynak : Bitlis Olay
WHATSAPP İHBAR HATTI
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat