Tatvan Devlet Hastanesi Çileden Çıkardı

Okunma: 16241
Tatvan 20 Eylül 2021 11:48
Videoyu Aç Tatvan Devlet Hastanesi Çileden Çıkardı
A
a

Bitlis halkının isteği üzerine Tatvan Devlet Hastanesi'ndeki sorunları sık sık gündeme getirmeye devam ediyoruz.

Tatvan Devlet Hastanesi’nin sorunları bitmek bilmiyor. Birçok vatandaş çeşitli konulardan dolayı şikâyetçi oluyor. Kimisi doktor eksikliğinden yakınırken, kimisi idari yapıdaki sorumsuzluktan dolayı dert yanıyor. Ağır aksak işleyen işlemlerden tutunda sorumlu kişilere ulaşılamaması, hastaneye verilen evrakın kaybolmasına kadar, onlarca sorunla vatandaş her gün karşı karşıya kalıyor. 
İşin daha da vahim tarafı şudur ki, hiçbir yetkili vatandaştan gelen sorunlara karşı hiçbir çözüm üretemiyor.

Vatandaştan gazetemize gelen şikâyetlerin başında; hastanede yeterli derecede doktor bulunmayışı ve muayene odalarının önündeki uzun kuyruklardır. Vatandaşlar ilk sırayı alabilmek için sabahın çok erken saatlerinde hastanenin kapısının önüne geliyor ve hastalar saatlerce doktor kapısında muayene olmayı bekliyor. Randevu sisteminin iyi bir şekilde tanıtılmamış olması ve yetersiz doktor sayısı sebebiyle oluşan uzun muayene kuyrukları hastaneye gelen sağlam insanların dahi hasta olmasına sebep oluyor.

Diğer bir şikâyet konusu ise; Kanser şüphesiyle verilen tahlil sonuçları kimi hastalarda yaklaşık 3 ay sürdüğü yönünde. Hastanede Patoloji varmı ? varsa neden çalışmıyor? Çalışıyorsa sonuçlar neden bu kadar geçiyor diye sitemde bulunan vatandaşlar artık Tatvan Devlet Hastanesinde Sağlıkta ciddi sorunlar yaşandığını Yetkililerden seslerini duymalarını istediler.

Velhasıl kelam Tatvan Devlet Hastanesi’nde vatandaş çile çekiyor. Yetkili dediğimiz kişiler ise (Başta Başhekim ERDİNÇ EREN Olmak Üzere) bu çileleri seyretmekle kalıyorlar.
Kaynak : Turgut HÜSEYNİ
WHATSAPP İHBAR HATTI
1000
icon
HASRET AYDIN 11 Ekim 2021 20:35

Hastane Allaha emanet. başhemşire ve tayfası çalışanlardan habersiz. liyakatli tek bir yönetici yok hastanede..doğumhane sorumsuz bir ebeye teslim edilmiş. bu ebe kıdemli ve çalışan bütün ebeleri doğumhaneden kovdu.. yeni ebelerin hepsi acemi..yazık günah

0 0 Cevap Yaz
Sokucu 11 Ekim 2021 12:52

istifa etsinler hastaneyi rezil ettiler hastane değil kar hane müdürlerden tutunda şeflere kadar hepsi rüşvet avcısı yönetime derhal müdehale edilmesi lazım

0 0 Cevap Yaz
sevgi derdiyok 11 Ekim 2021 11:11

başhemşire ve yardımcıları odalarından dışarı çıkmıyor çalışanlar çok şikayetçi ve mutsuz

0 0 Cevap Yaz
deniz akın 11 Ekim 2021 11:10

özellikle doğumhanesi Allaha emanet

0 0 Cevap Yaz
büşra yolcu 11 Ekim 2021 11:09

doğumhane bir ebeye teslim edilmiş oda işine gelmeyen bütün ebeleri kovuyor. şuanda iş acemilere kalmış. idarenin umrundamı hayır. okadar tecrübeli ebeleri neden farklı birimlere gönderiyor..

0 0 Cevap Yaz
büşra yolcu 11 Ekim 2021 11:07

hastanede çalışanlardan bihaber başhemşire ve yardımcıları var.özellkikle doğumhane bir ebeye tesli edilmiş oda

0 0 Cevap Yaz
Murat Akgün 11 Ekim 2021 10:25

Hastanede yöneticilerin hiçbiri liyakatli değil hepsi gününü kurtarma derdinde

0 0 Cevap Yaz
Mehmet 23 Eylül 2021 01:11

Turkiyenin hiçbir yerinde böyle laçka böyle iğrenç bir yönetim beceriksiz bir başıboş hastane yok..çalışanlar hepsi doktorundan temizlikcisine sorun vatandaşa sorun jöleli saçlı bu okey kayak medikalci firmaların kölesi hastası erdinçten tiksiniyor..yaw Allah aşkına sağlıkta okadar kaliteli doktor var bu çapsız adamı başhekim nasıl yapar siyasi irade yazık günah degilmi memleketinze kininiz mi var sizin iki yalakalık siz siyasilere yapıyor diye bu millete niye bu çapsız canlıyı reva görüyorsunuz..sizin bu adama ne minnetiniz var niye bunu bide kendiniz tarafsiz arastrmiyorsunuz reis e tatvan sağlık kurumları adına ihanet ediyorsunuz siyasetçiler yazık çok yazık sizlere yakışıyormu bu beceriksiz vasıfsız iki koyun gudemeyecek adam.. vallahi zulümdür bu liyakatsizi başhekim yapmak yaziklar olsun size..

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat