Tatvan Devlet Hastanesi'nde Usulsüzlük İddiası

Okunma: 8099
Tatvan 24 Ekim 2021 21:18
Videoyu Aç Tatvan Devlet Hastanesi'nde Usulsüzlük İddiası
A
a

Tatvan Devlet Hastanesi’nde skandalların ardı arkası kesilmiyor.

Tatvan devlet Hastanesi’nde uzman doktor bulamayan hastalar acil servislere akın ediyor. Acil serviste muayene olan hastalar e nabız uygulamasında incelediklerinde hastanede kendilerine yapılmayan işlemler yapılmış gibi gösterildiği iddia ediliyor.
İlaç reçetesi yazmak için acil servise giden A.I Raporlu ilacını yazdıktan sonra e nabız siteminden yaptığı incelemede hastanede kendisine yapılmayan onlarca işlem yaptıkları ve bu işlemlerin hiç birinin kendisine uygulanmadığını iddia etti. A.I Yaptığı açıklamada ‘’ Tatvan Devlet Hastanesi’nde Uzman Doktor bulunmadığından acil servise ilaç yazmak için gittim. Orada ilaç reçetemi aldım e-nabız uygulamasından bakınca bana sadece ilaç yazmak için gittim gün ve saate onlarca işlem yapılmış gibi sisteme işlenmiş ameliyat olsam bu kadar işlem görmem gene mümkün değil. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir böyle bir uygulama görmek mümkün değil Burada Devlet büyük bir zarar uğratılıyor.  Resmen devlet devleti soyuyor yazıktır günahtır.’’ Dedi

Haber Ajansımız tarafından yapılan araştırma sonrası bu tür haksız uygulamaları yapmayanlar için başhekim Erdinç Eren tarafından Mobbing uygulandığı ve tehdit ettiği iddia edildi.
 
Kaynak : Turgut HÜSEYNİ
WHATSAPP İHBAR HATTI
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat