Türkiye'nin 3. Kadın İl Sağlık Müdürü Bitlis’e Atandı

Okunma: 9191
Bitlis 4 Ocak 2022 13:21
Videoyu Aç Türkiye'nin 3. Kadın İl Sağlık Müdürü Bitlis’e Atandı
A
a

Bitlis’te İl Sağlık Müdürü Dr. Koray Okur, görevini Uzm. Dr. Emine Kübra Dindar Demiray’a teslim etti.

Kentte 2014 tarihinden bu yana Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü görevini sürdüren Dr. Koray Okur, görevini Uzm. Dr. Emine Kübra Dindar Demiray’a teslim etti.
İl Sağlık Müdürlüğü makam odasında gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Okur “Yaklaşık 7 yıl önce devraldığım ve şerefle sürdürdüğüm görevimden bugün itibarıyla ayrılıyorum. Bu süre zarfında çalışma arkadaşlarımla birlikte Bitlis halkına sağlık alanında güzel hizmetler sunduk. Bitlis gerçekten çok güzel bir şehir. Burada çok güzel dostluklar edindim. Nihayetinde bu bir bayrak yarışı. Eminim ki görevi devrettiğim arkadaşım hizmet bayrağını daha ileriye taşıyacaktır. Bu süreçte birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.
İl Sağlık Müdürlüğü görevini devralan Uzm. Dr. Emine Kübra Dindar Demiray ise Bitlis’in sağlığına yaptığı katkılardan dolayı Koray Okur’a teşekkür ederek “Bu kutlu hizmet yarışında sizden devraldığım bayrağı daha ileriye taşımak ve Bitlis halkına sağlık alanında en iyi hizmeti sunmak için elimden geleni yapacağım. Değerli meslektaşıma da bundan sonraki görevinde başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.


Kaynak : BİTLİS OLAY/Turgut Hüseyni
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ